Fotorelacja z zakończenia roku klas czwartych …

29 kwietnia 2016 r. o godz. 14.00 rozpoczęła się uroczystość pożegnania uczniów klas czwartych. Dyrektor szkoły
p. Izabela Grzegrzółka wraz
z wychowawcami wręczyli uczniom świadectwa ukończenia szkoły. Osoby, które uzyskały najlepszą średnią ocen w całym cyklu kształcenia, otrzymały nagrody. Tytuł „Najlepszego Absolwenta Roku” przyznano Luizie Onaszkiewicz z kl. 4tc1 .
Stypendium Związku Zawodowego Poligrafów uzyskali: Luiza Onaszkiewicz (kl.4tc1), Paulina Sarnowska (kl.4tc1), Paulina Sosnowska (kl.4tc1), Izabela Pietrak (kl.4tc2), Marta Szutkowska (kl.4tc2), Karina Urbanek (kl.4tc2) oraz Mateusz Burda (kl.4td). Wręczyła je obecna na uroczystości przewodnicząca Związku p. Czesława Sońta.
Młodzież kończąca szkołę podziękowała kierownictwu, wychowawcom i nauczycielom za wspólną pracę. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pożegnali starszych kolegów oraz przedstawili krótką część artystyczną.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tej uroczystości [tutaj]