Koszykówka Turniej!!!

Pod koniec grudnia uczniowie Naszej szkoły zakończyli udział w Turnieju koszykówki
w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży dzielnicy Śródmieście. Po kilku turniejowych meczach niestety nie udało Nam się przejść do następnej rundy. Jako opiekun zespołu bardzo dziękuję całej drużynie za poświęcenie czasu na przygotowanie się do zawodów, za sportową postawę w trakcie turnieju. Wszystkim nauczycielom dziękujemy za wyrozumiałość
i zrozumienie. Mam nadzieję, że w obecnym nowym 2017 roku uda nam się występ w tej cyklicznej imprezie i zajdziemy wyżej niż w tym roku. Przy okazji, wszystkich chętnych do gry w koszykówkę, zapraszam w środy o godzinie 15.10. Zajęcia prowadzi pan Bartosz Piotrowski.

Obejrzyj zdjęcia naszych koszykarzy [tutaj]

This entry was posted in Sport. Bookmark the permalink.