Turniej PIŁKI NOŻNEJ 2017 r.

W dniu 22.05.2017 r. (poniedziałek) na stadionie VARSOVI odbył się turniej w mini piłce nożnej szkół średnich w ramach Śródmiejskiej Olimpiady Młodzieży 2017 r. Nasza szkoła wystawiła reprezentację, w której znaleźli się uczniowie: kapitan drużyny Marych Vasyl – 1td / na bramce Woźniak Paweł – 1td / w polu: Fydrych Łukasz – 1tc2 / Zalewski Jan – 1tc2 / Soczewka Mateusz – 1tc2 / Sitnik Mariusz – 1tc1 / Zieliński Przemysław – 1tc1 / Wiosna Łukasz – 1tc1 / Pijanowski Krystian – 1tr2 i Napierała Daniel – 2td .
Nasza drużyna rozegrała cztery mecze, niestety nie udało się wyjść z grupy eliminacyjnej. Ale co można powiedzieć, cały zespół dał z siebie wszystko i za to bardzo chciałem podziękować wszystkim zawodnikom. Drużyna stanęła na wysokości zadania grając z całkowitym poświęceniem i FAIR PLAY ! ! ! DUŻE BRAWA ! ! !
DZIĘKUJĘ Bartosz Piotrowski opiekun reprezentacji szkoły w PIŁCE NOŻNEJ.

Obejrzyjcie zdjęcia [tutaj]