Turniej Piłki Siatkowej rok szkolny 2016/2017 !!!

W miesiącach maj i czerwiec 2017 r.
w Naszej szkole odbył się turniej piłki siatkowej. Po meczach eliminacyjnych wyłoniła się ścisła czołówka finałowa.
W finałach TRZECIE MIEJSCE uzyskał zespół klasy 1 td: Wiktoria Cegiełka / Klaudia Zabuska / Vasyl Marych / Paweł Woźniak / Bartek Rajewski / Mikołaj Radomski / Oskar Hauer / Mateusz Mosak / Damian Szymankiewicz ;
DRUGIE MIEJSCE uczniowie klasy 1 tr1: Magda Cieszkowska / Kamila Dąbrowska / Ada Skoczyńska / Paulina Górska / Damian Janew / Adrian Florkiewicz / Kamil Krajewski / Paweł Sudowski / Konrad Stępniewski / Jakub Zahorski ;
PIERWSZE MIEJSCE !!! uczniowie klasy 3 tc2: Maciek Domosławski / Maciek Krawczyk / Kamil Jabłoński / Rafał Owczarek / Patryk Szafrański / Igor Boczoń;

Wszystkim finalistom SERDECZNIE GRATULUJEMY a wszystkich pozostałych zapraszamy do obejrzenia zdjęć [tutaj]