Turniej Piłki Halowej

W dniu 08.01.2018 r. w Naszej szkole odbył się TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ. Do turnieju zgłosiło się 13 zespołów
z różnych klas. Po zaciętej rywalizacji
w pucharowym systemie rozgrywek (przegrany zespół odpada) do ścisłego finału dotarły trzy zespoły – po grze każdy
z każdym na trzecim miejscu
uplasował się zespół klasy 2TC2: Artur Stasiak, Hubert Kalinowski, Jan Zalewski, Rafał Piotrowski, Łukasz Frydrych / na drugim miejscu klasa 3TR1: Aleks Sawicki, Robert Gronzio, Dominik Piotrowicz, Oskar Gajewski / MISTRZAMI Zespołu Szkół Poligraficznych w PIŁCE HALOWEJ w roku szkolnym 2017/18 zostali uczniowie klasy 1TR2: Maciek Roik, Patryk Florowski, Emil Postek, Jakub Lubański, Jakub Ruchała, Kacper Wargocki!!!

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom
a wszystkich pozostałych zapraszamy
do obejrzenia zdjęć [tutaj]