Dzień Dziecka na sportowo – relacja

W dniu dzisiejszym 04.06.2018r. (poniedziałek) w Naszej szkole odbyły się dwie imprezy sportowe – DZIEŃ DZIECKA na SPORTOWO. Pierwszą z nich był TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO, a drugą Mecz w siatkówkę NAUCZYCIELE kontra UCZNIOWIE ! ! !

Rano o godzinie 9.00 rozpoczął się TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO. Do turnieju zgłosiło się 14 zawodników w tym jedna dziewczyna. Turniej przebiegł w sportowej atmosferze, po rozegranych meczach,  do ścisłego finału dotarli WYSOCKI FILIP z klasy 2tc2 / FYDRYCH ŁUKASZ z klasy 2tc2 i KOWAL WOJCIECH z klasy 1 tc1, oraz SKŁADANEK SANDRA z klasy 2tr2. W ostatecznej klasyfikacji na III  MIEJSCU znalazł się Fydrych Łukasz na II Kowal Wojciech, na I Filip Wysocki, w kategorii dziewczyn zwyciężyła jedyna dziewczyna, która dotarła na zawody Składanek Sandra I miejsce ! ! ! Wszystkim zwycięzcą i uczestnikom turnieju SERDECZNIE GRATULUJEMY ! ! !

O godzinie 12.00 rozpoczął się mecz SIATKÓWKI – NAUCZYCIELE kontra UCZNIOWIE – mecz był bardzo zacięty i wyrównany, zawodnicy obu drużyn rozegrali 4 sety. W tym roku stosunkiem  3:1 wygrała drużyna NAUCZYCIELI ! ! !  Wszystkim uczestnikom tego wydarzenia, zawodnikom, kibicom, Dyrekcji, Nauczycielom  SERDECZNIE DZIĘKUJEMY za przyjście na mecz, kulturalny doping i postawę FAIR PLAY ! ! ! DUŻE BRAWA ! ! !

[fotorelacja]