Turniej koszykówki w ramach ŚRÓDMIEJSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY

W dniu wczorajszym 06.11.18r. uczniowie Naszej szkoły brali udział w TURNIEJU KOSZYKÓWKI w ramach ŚRÓDMIEJSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY w roku szkolnym 2018/19. Mecze odbywały się na hali sportowej KS Polonii przy  ul. Konwiktorskiej. Były to mecze eliminacyjne.

W naszej grupie eliminacyjnej grały zespoły : LXII LO Anders / LO Czacki / TKK oraz ZS Poligraficznych; Niestety naszej drużynie nie udało się wygrać meczy i odpadli z dalszej gry. Mecze były zacięte i Nasza drużyna dała z siebie wszystko. GRATULUJEMY gry oraz zachowania FAIR PLAY na boisku i poza nim. WIELKIE BRAWA ! ! !

W meczach brali udział :

  1. Jagodziński Aleksander         kl. 1tr2
  2. Marych Vasyl                          kl. 2tc2
  3. Sitnik Mariusz                         kl. 3tc1
  4. Zieliński Przemek                   kl. 3tc1
  5. Stępniewski Konrad               kl. 3tr1
  6. Krasucki Krzysiek                    kl. 3tr1
  7. Kobus Przemek                       kl. 3 td
  8. Fydrych Łukasz                        kl. 3tc2
  9. Kalinowski Hubert                  kl. 3tc2

[fotorelacja]