Finał III Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego

W dniu 15.03.2019 r. odbył się finał III Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego. Do finału dostało się 3 uczniów naszej szkoły. Nagrodą, zarówno dla laureata, jak i dla 10 wyróżnionych osób był indeks na kierunek Papiernictwo i Poligrafia, który to jest realizowany na Politechnice Warszawskiej.


Z niezmierną radością informujemy, że laureatem tegorocznego Konkursu został Piotr Rostek z klasy 3tc1, zajmując pierwsze miejsce. Drugie miejsce zdobył uczeń klasy 3td – Michał Rozmarynowski, natomiast czwarte uczeń klasy 3tc1 – Jan Górecki. Wszyscy Panowie zdobyli indeks.

Uczniowie przygotowywali się do Konkursu pod opieką Wandy Nowak.

Należy podkreślić, iż w III Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Poligraficznego dla uczniów szkół średnich wzięło udział ponad 700 uczniów z 34 szkół z całej Polski.

Całej trójce składamy gratulacje. Jesteśmy z Was niezmiernie dumni!