Turniej Kosza 2019

W dniu 14.11.2019 r. (czwartek) uczniowie naszej szkoły brali udział w TURNIEJU KOSZYKÓWKI szkół ponadgimnazjalnych. Zawody odbywały się w ramach Śródmiejskiej Olimpiady Młodzieży.

Naszą szkołę reprezentowali: Maciek Wiącek 1 tc2g / Oskar Masłowski 2 tr2 / Aleksander Jagodziński 2 tr2 / Olaf Opałczyk 2 tc3 / Vasyl Marych 3 tc2 / Przemek Kobus 4 td / Krzysiek Krasucki 4 tr1 / Konrad Stępniewski 4 tr1 /
Łukasz Wiosna 4 tc1 / Mariusz Sitnik 4 tc1.
Mecze eliminacyjne graliśmy z zespołami: II Społecznym Liceum Ogólnokształcącym i Technikum Kinematograficzno – Komputerowym. Niestety po ostrej walce oba mecze przegraliśmy. Niestety nie wyszliśmy z naszej grupy i w ten sposób zakończyliśmy turniej na eliminacjach.

DZIĘKUJĘ zawodnikom za grę i zachowanie FAIR PLAY ! ! !  Opiekun grupy Bartosz Piotrowski.

Zapraszamy do obejrzenia galerii [tutaj]