“European Judo Open Men” – Warszawa 2015 !!!

W dniach 28 lutego – 1 marca 2015 r. na hali Torwaru Centralnego Ośrodka Sportu przy
ul. Łazienkowskiej 6a w Warszawie odbędą się międzynarodowe zawody judo European Judo Open Men. Zawody te mają rangę Pucharu Świata i są turniejem będącym kwalifikacją olimpijską w judo mężczyzn do Igrzysk w Rio de Janeiro 2016. Profesjonalizm i wysoki potencjał organizacyjny sprawiły, że zawody te odbędą się w Polsce po raz 53
i na stałe wpisane są w kalendarz imprez Europejskiej
i Światowej Federacji Judo. Patronat honorowy nad imprezą objęli – Minister Sportu i Turystyki, Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy oraz Ambasador Japonii w Polsce.

W tegorocznych zawodach uczestniczyć będzie około 300 zawodników z kilkudziesięciu krajów z całego świata, w tym reprezentanci Polski. Zawody rozpoczną się w sobotę
28 lutego o godzinie 10.00, w sobotę również (około godziny 16.00) odbędzie się uroczyste otwarcie zawodów połączone z występem Julii Aralki Bernard. Walki finałowe przewidziane są na sobotę i niedzielę po godz. 16. Szczegółowe informacje na temat turnieju znajdują się na stronie Polskiego Związku Judo http://new.pzjudo.pl/

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Impreza współfinansowana ze środków
m.st. Warszawy.

[Plakat European Judo Open Men]

This entry was posted in Sport, wydarzenia. Bookmark the permalink.