XIX Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej …

24 marca 2015r. odbył się w naszej szkole
Etap Szkolny w ramach XIX Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej.
Przystąpiło do niego 10 uczniów z różnych klas. Wszystkich uczestników
w całej Polsce było prawie 30 000, z ponad 1450 szkół ponadgimnazjalnych. Pierwszy etap konkursu biblijnego przeprowadzany jest w szkołach na podstawie materiałów opracowanych przez ogólnopolską komisję konkursową. Tak więc uczestnicy ze wszystkich diecezji odpowiadają na te same pytania i są oceniani według jednolitych kryteriów.

 Oto finaliści zmagań Etapu Szkolnego:
1. Paweł Makaruk – 3tr2
2. Paulina Zaremba – 1tr2
3. Aleksandra Wojtanek – 1tr2

Do zmagań diecezjalnych (21.04.2015r.) mogło zakwalifikować się troje najlepszych przedstawicieli każdej ze zgłoszonych placówek, o ile udało im się pokonać próg połowy maksymalnej ilości punktów w teście. Z naszej Szkoły w Etapie Diecezjalnym konkursu wziął udział 1 uczestnik – Paweł Makaruk z klasy 3tr2.

Serdecznie Pawłowi Gratulujemy !!!

http://www.okwb.pl/index.php//Menu-glowne/O-Konkursie

This entry was posted in Konkursy i Wydarzenia. Bookmark the permalink.