“To My tworzymy Świat” …

Firma Canon Polska rozpoczyna multimedialny projekt i konkurs pod hasłem „To My tworzymy świat”. Akcja skierowana jest do młodych pasjonatów fotografii i filmowania, którzy chcą podzielić się swoją wizją otaczającej ich rzeczywistości za pomocą multimedialnych form przekazu. Nagrodami w konkursie są m.in. lustrzanka EOS 70D i aparat PowerShot G7 X.

Konkurs skierowany jest do osób w wieku 13-19 lat, które nie zajmują się produkcją foto-wideo zawodowo. Akcja ma zachęcić młodych ludzi do bliższej obserwacji otoczenia
i uchwycenia zjawisk, które na co dzień nie wzbudzają zainteresowana, za to z różnych powodów mogą być ważne.

Aby wziąć udział w projekcie, należy stworzyć multimedialny reportaż – fotocast lub videocast – wykorzystujący zdjęcia i filmy. Materiały powinny skupiać się na takich obszarach, jak środowisko, społeczeństwo czy technologia, przy czym praca może uwzględniać aspekty wszystkich trzech tematów, ponieważ nie są to kategorie oceniane
i nagradzane osobno.
W konkursie mogą wziąć udział grupy młodzieży ( do 8 osób )
pod nadzorem nauczycieli:

  • Agnieszka Migdalska – Dziedzic
  • Katarzyna Smolarska
  • Daria Słowińska-Kettner.

Dla osób, które zgłoszą się do udziału w konkursie 20 października o godz. 12:45 odbędzie się spotkanie z przedstawicielami firmy Canon.
Podczas spotkania zostanie przedstawiona idea konkursu. Ekspertem technicznym
Canon, zaprezentuje , jak efektywnie korzystać z aparatów fotograficznych i kamer.

This entry was posted in Konkursy i Wydarzenia. Bookmark the permalink.