Sport

Uwaga – Biegi Przełajowe

Nauczyciele wychowania fizycznego zapraszają do wzięcia udziału
w biegach przełajowych.
Informacje szczegółowe i zapisy u nauczycieli wychowania fizycznego do 19 września 2017 r.

Plakat dotyczący biegów przełajowych [tutaj]

Turniej Piłki Siatkowej rok szkolny 2016/2017 !!!

W miesiącach maj i czerwiec 2017 r.
w Naszej szkole odbył się turniej piłki siatkowej. Po meczach eliminacyjnych wyłoniła się ścisła czołówka finałowa.
W finałach TRZECIE MIEJSCE uzyskał zespół klasy 1 td: Wiktoria Cegiełka / Klaudia Zabuska / Vasyl Marych / Paweł Woźniak / Bartek Rajewski / Mikołaj Radomski / Oskar Hauer / Mateusz Mosak / Damian Szymankiewicz ;
DRUGIE MIEJSCE uczniowie klasy 1 tr1: Magda Cieszkowska / Kamila Dąbrowska / Ada Skoczyńska / Paulina Górska / Damian Janew / Adrian Florkiewicz / Kamil Krajewski / Paweł Sudowski / Konrad Stępniewski / Jakub Zahorski ;
PIERWSZE MIEJSCE !!! uczniowie klasy 3 tc2: Maciek Domosławski / Maciek Krawczyk / Kamil Jabłoński / Rafał Owczarek / Patryk Szafrański / Igor Boczoń;

Wszystkim finalistom SERDECZNIE GRATULUJEMY a wszystkich pozostałych zapraszamy do obejrzenia zdjęć [tutaj]

Turniej PIŁKI NOŻNEJ 2017 r.

W dniu 22.05.2017 r. (poniedziałek) na stadionie VARSOVI odbył się turniej w mini piłce nożnej szkół średnich w ramach Śródmiejskiej Olimpiady Młodzieży 2017 r. Nasza szkoła wystawiła reprezentację, w której znaleźli się uczniowie: kapitan drużyny Marych Vasyl – 1td / na bramce Woźniak Paweł – 1td / w polu: Fydrych Łukasz – 1tc2 / Zalewski Jan – 1tc2 / Soczewka Mateusz – 1tc2 / Sitnik Mariusz – 1tc1 / Zieliński Przemysław – 1tc1 / Wiosna Łukasz – 1tc1 / Pijanowski Krystian – 1tr2 i Napierała Daniel – 2td .
Nasza drużyna rozegrała cztery mecze, niestety nie udało się wyjść z grupy eliminacyjnej. Ale co można powiedzieć, cały zespół dał z siebie wszystko i za to bardzo chciałem podziękować wszystkim zawodnikom. Drużyna stanęła na wysokości zadania grając z całkowitym poświęceniem i FAIR PLAY ! ! ! DUŻE BRAWA ! ! !
DZIĘKUJĘ Bartosz Piotrowski opiekun reprezentacji szkoły w PIŁCE NOŻNEJ.

Obejrzyjcie zdjęcia [tutaj]

Terminy rozgrywek siatkówki

Uwaga Uczniowie!!!

Nauczyciele wychowania fizycznego podają terminy rozgrywek turnieju siatkówki.

Prosimy o  zapoznanie się z grafikiem [tutaj]

Uwaga – Turniej Siatki 2017!!!

Uwaga Uczniowie!!!

Nauczyciele wychowania fizycznego
zapraszają do zapisywania się
do Turnieju Siatkówki.
Drużyna może liczyć maksymalnie 10 osób
i powinna mieć wyznaczonego kapitana.
Zapisy trwają do dnia 11.04.2017 r. (wtorek)
do godziny 11.55.

Więcej szczegółów na plakatach i w załączniku [tutaj]

Rozstrzygnięcie Turnieju Piłki Halowej!!!

W dniu 03.03.2017 r. (w piątek) w naszej szkole odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowej.
W turniej brało udział 9 zespołów
z klas 1 – 4
 :

1TR1 / 1 TD / 1 TC1 / 1TC2 / 2 TD / 3TR1 / 3TC1 / 3TC2 / 4 TC1

  • 3 MIEJSCE 1TR1: Kamil Krajewski / Paweł Sudowski / Kamila Dąbrowska / Damian Janew / Konrad Stępniewski / Adrian Florkiewicz;
  • 2 MIEJSCE 1TC2: Łukasz Frydrych / Rafał Piotrowski / Hubert Wiśniewski /
    Artur Stasiak / Jan Zalewski / Mateusz Soczewka;
  • 1 MIEJSCE 2TD: Sebastian Kuczyński / Daniel Napierała / Mansur Bulatov / Damian Kania / Kacper Marciniak / Dariusz Lewandowski.

Serdecznie gratulujemy wszystkim finalistom!!!
Wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za kulturalne zachowanie, SPORTOWĄ WALKĘ na parkiecie i grę FAIR PLAY!!!

Podziękowania dla nauczycieli za wyrozumiałość i cierpliwość dla uczniów biorących udział w turnieju. BARDZO DZIĘKUJEMY – organizatorzy turnieju Krystian Seń
i Bartosz Piotrowski.

Obejrzyj zdjęcia [tutaj]

Uwaga – turniej piłki halowej!!!

Nauczyciele wychowania fizycznego
p. Bartosz Piotrowski i p. Krystian Seń zapraszają młodzież do udziału w “Turnieju Piłki Halowej”, który odbędzie się 03.03.2017 r. (piątek) o godzinie 12.45 – 15.10 (6-8 godzina lekcyjna). Zgłoszenia zespołów składających się z 6 osób przyjmowane są do 10.02.2017 r. (piątek)
u nauczycieli wychowania fizycznego.

 Szczegóły na plakacie i [tutaj]

Koszykówka Turniej!!!

Pod koniec grudnia uczniowie Naszej szkoły zakończyli udział w Turnieju koszykówki
w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży dzielnicy Śródmieście. Po kilku turniejowych meczach niestety nie udało Nam się przejść do następnej rundy. Jako opiekun zespołu bardzo dziękuję całej drużynie za poświęcenie czasu na przygotowanie się do zawodów, za sportową postawę w trakcie turnieju. Wszystkim nauczycielom dziękujemy za wyrozumiałość
i zrozumienie. Mam nadzieję, że w obecnym nowym 2017 roku uda nam się występ w tej cyklicznej imprezie i zajdziemy wyżej niż w tym roku. Przy okazji, wszystkich chętnych do gry w koszykówkę, zapraszam w środy o godzinie 15.10. Zajęcia prowadzi pan Bartosz Piotrowski.

Obejrzyj zdjęcia naszych koszykarzy [tutaj]

Siatkówka Rekreacyjna

Uwaga Uczniowie!!!

Trwają zapisy do siatkówki rekreacyjnej
dla dziewcząt i chłopców.
Zajęcia będą prowadzone na 8 i 9 godzinie lekcyjnej
w czwartki.
Osoby chętne powinny zgłosić się
do Pani Katarzyny Drewniak-Haggis.

Uwaga Uczniowie!!!


Pan Krystian Seń zaprasza
wszystkich zainteresowanych uczniów, którzy chcą reprezentować szkołę w lidze siatkówki
do zapisywania się.

Uwaga – zajęcia sportowe w szkole

Nauczyciele Wychowania Fizycznego -
Pan Jakub Greszta
i Pan Bartosz Piotrowski,

zapraszają na zajęcia sportowe w szkole:

  • Doskonalenie elementów techniki i taktyki gry w piłce ręcznej, piłce nożnej i siatkówce (wtorek 15:10 – 16:00, Jakub Greszta)
  • Zajęcia przygotowujące do Śródmiejskiej Olimpiady Młodzieży w piłce nożnej, koszykówce i siatkówce (środa 15:10 – 16:00, Bartosz Piotrowski)

Szczegóły [tutaj]

Fotorelacja z meczu Nauczyciele vs Uczniowie

W dniu 01.06.2016 r. (środa) w Naszej szkole odbył się mecz NAUCZYCIELE kontra UCZNIOWIE. Mecz zakończył się zwycięstwem uczniów 2:1. Pierwszy set wygrali nauczyciele 25:18, drugi 16:25
i trzeci 17:25 uczniowie. Organizatorzy meczu nauczyciele WF bardzo dziękują wszystkim przybyłym kibicom za WSPANIAŁY i KULTURALNY DOPING . Oraz nauczycielom, którzy wspierali nas grą na parkiecie jak i dopingiem
z miejsc dla kibiców ! ! ! DZIĘKUJEMY ! ! !

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji [tutaj]

Wielki Mecz SIATKÓWKI Nauczyciele vs Uczniowie …

UWAGA UCZNIOWIE !!!

1 czerwca 2016 roku
o godzinie 11:30

odbędzie się
Wielki Mecz SIATKÓWKI
Nauczyciele vs  Uczniowie,
na który serdecznie zapraszają
Nauczyciele Wychowania Fizycznego !!! 

Turniej Piłki Nożnej 2016 !!!

W poniedziałek 25.04.2016 r. uczniowie naszej szkoły reprezentowali szkołę w Śródmiejskiej Olimpiadzie Młodzieży w turnieju mini piłki nożnej.
W wylosowanej grupie rozegrali cztery mecze. Pomimo zaciętych meczy, niestety nie udało nam się wyjść z grupy eliminacyjnej. Może uda się w przyszłym roku.
Uczniom którzy reprezentowali Zespół Szkół Poligraficznych w tym turnieju BARDZO DZIĘKUJEMY !!!

Reprezentanci szkoły :
Patryk Szafrański / Adam Niebrzydowski / Maciej Molak / Bartosz Bieńczyk / Jakub Poniatowski / Rafał Owczarek / Adrian Pniewski

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [tutaj]

TURNIEJ SIATKÓWKI 2015/16 r.


W kwietniu odbył się turniej siatkówki,
do którego zgłosiło się osiem zespołów.
Po zaciętych meczach do półfinałów
dotarły zespoły klas : 4TC2 / 2TC2 / 2TD i 3TD.
W finale zwyciężyła klasa 3TD !!!
SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM !!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [tutaj]

Turniej Piłka Siatkowa !!!

UWAGA !!!

Od 04.04.2016 r. (poniedziałek) rozpoczynamy wewnątrzszkolny turniej SIATKÓWKI.

Zespoły biorące udział w rozgrywkach prosimy
o zapoznanie się z terminami i godzinami meczy.

POWODZENIA !!!

Nauczyciele WF

Uwaga – Siatkówka !!!

Zapraszamy do zapisywania się na
Turniej Siatkówki !! !! !!

Każda klasa zgłasza jeden zespół 8-osobowy (mogą być zespoły damsko-męskie) !! !! !!
Zgłoszenia przyjmowane są
do dnia 23 marca 2016 r.
(do środy)
u nauczycieli wychowania fizycznego !! !! !!

Więcej szczegółów na plakacie
i u nauczycieli wychowania fizycznego !! !! !!

Turniej Piłki Halowej – WYNIKI !!!

W dniu 25.02.2016 r. w Naszej szkole odbył się TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ,
w którym wzięły udział następujące reprezentacje klas:

  • 1TR1: Oskar Gajewski, Oskar Morawski, Robert Gronzio, Krystian Pijanowski, Patryk Kanigowski, Mateusz Kosyk
  • 1TD: Mansur Bulatov, Daniel Napierała, Karol Murawski, Sebastian Mościcki, Damian Kania
  • 2TR1: Dawid Pachulski, Paweł Ślendakowski, Jan Skowroński, Kacper Łyżczarz, Albert Makowski, Krystian Górski
  • 2TC1: Maciej Kurlanc, Daniel Kąpiński, Jakub Jabłoński, Dominik Sikorski, Marcin Zakrzewski, Wojciech Targański
  • 3TC2: Adam Niebrzydowski, Patryk Szafrański, Bartłomiej Wonaszek, Rafał Owczarek, Maciej Molak, Adrian Wojciechowski
  • 3TR1: Bartosz Bieńczyk, Cezary Krupiński, Oskar Rykowski, Dawid Reluga, Tomasz Wyrzykowski, Piotr Gasser
  • 4TC1: Aleksander Trzaska, Łukasz Modzelewski, Damian Królak, Michał Trzeciakowski.

Podczas meczy, które odbywały się w systemie pucharowym pierwsze miejsce zajęła klasa 3TC1 , drugie miejsce klasa 2TR1, a trzecie klasa 1TR1.
ZWYCIĘZCOM SERDECZNIE GRATULUJEMY A UCZESTNIKOM DZIĘKUJEMY !!!

GALERIA ZDJĘĆ [TUTAJ]

Mecze w Koszykówkę Reprezentacji Szkoły

Reprezentacja szkoły w koszykówce rozegrała w ramach Śródmiejskiej Olimpiady Młodzieży siedem meczy. Szkołę reprezentowali : Kamil Gołąb
kl. 1TC1 / Tomek Kazimierczak kl.2TD / Sebastian Bartuś kl.2TC2 / Adam Niebrzydowski , Patryk Szafrański, Bartłomiej Wonaszek, Maciek Molak kl.3TC2 / Tomek Gałązka, Dawid Reluga kl.3TR1 / Michał Trzeciakowski kl.4TC1 / Krzysztof Wierzbicki (kapitan zespołu), Maciek Rosłon, Paweł Makaruk kl.4TR2.
Pomimo dużej waleczności zespołu nie udało się osiągnąć celu jakim było dostanie się do grupy ćwierćfinałowej.
Bardzo DZIĘKUJĘ uczniom reprezentującym naszą szkołę za udział w treningach, które odbywały się w soboty i meczach.
Dziękuję również nauczycielom którzy zwalniali uczniów i pomagali im.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć [tutaj]

Prowadzący zespół Bartosz Piotrowski

Zajęcia SKS

UWAGA !! !! !!

ZMIANA GODZINY ROZPOCZĘCIA ZAJĘĆ

Piłki Nożnej i Siatkówki CHŁOPCÓW

Zajęcia będą odbywały się w piątki w godzinach 16.05 – 16.50
Zmiana od piątku 08.01.2016 r.

Krystian Seń

Piłka Halowa

UWAGA!!!

25.02.2016 r.

TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ

Drużyny 6 osobowe: 4 grających,
2 rezerwowych !! !! !!
Z każdej klasy jeden zespół !! !! !!
Obowiązują stroje sportowe!! !! !!

W turnieju nie mogą brać udziału uczniowie, którzy mają zwolnienie lekarskie
z wychowania fizycznego !! !! !!
Zgłoszenia zespołów u nauczycieli wychowania fizycznego !! !! !!

Zapisy drużyn do nieprzekraczalnego terminu 24.01.2016 r. do godziny 11.55 !! !! !!

Bartosz Piotrowski

Fotorelacja z biegu “Mila Niepodległości”

11.11.2015 r. uczniowie Naszej
szkoły brali udział w biegu

“Mila Niepodległości”

na dystansie
1918 metrów.

Naszą szkołę reprezentowali :

kl. 1tc1: Dominika Lipińska, Paulina Kurek, Sara Obarska, Kamil Gołąb
kl. 1tr1: Błażej Szczęsny, Bartłomiej Sokół, Dominik Piotrowicz, Krystian Pijanowski, Szymon Matusiak, Oskar Morawski
kl. 1tr2: Julia Grzesik
kl. 2tc1: Dominika Sówka
kl. 3tr1: Cezary Krupiński, Dawid Reluga
kl. 4tr1: Krzysztof Czatyrko, Jakub Kostrzewa

Zwycięzcami wśród naszych uczniów zostali :

wśród pań:JULIA GRZESIK
wśród panów: CEZARY KRUPIŃSKI

SERDECZNIE GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM !!!

DYREKCJA SZKOŁY ORAZ NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO DZIĘKUJĄ ZA UDZIAŁ W TYM BIEGU WSZYSTKIM UCZNIOM REPREZENTUJĄCYM SZKOŁĘ !!!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji [tutaj]

Bieg “Mila Niepodległości” …

Uczniowie biorący udział w Biegu
“Mila Niepodległości”
proszeni są
o przyjście na spotkanie organizacyjne
z
Panią Dyrektor w dniu
09 listopada 2015 roku
o godzinie 11:30 (długa przerwa) w świetlicy szkolnej.

27 Bieg Niepodległości !!!

Uwaga Uczniowie !!!

Zapraszamy do udziału w 27 Biegu Niepodległości,
który odbędzie się 11 listopada 2015 r.
Zapisujemy się w dniach 28-29 października 2015 r.
w Sekretariacie Dyrektora Szkoły.
Więcej szczegółów u nauczycieli wychowania fizycznego.

Ilość miejsc ograniczona !!!

Turniej Trio Basket !!!

W poniedziałek 26.10.2015 r. w godzinach 9.20 – 13.00
zapraszamy zespoły klasowe (3-5 osobowe) do udziału
w Turnieju Trio Basket !!!
Zapisy u nauczycieli wychowania fizycznego do dnia 23.10.2015 r.

Zapraszają – Pani Beata Niemczyk i Pan Bartosz Piotrowski

Biegi Przełajowe !!!

UWAGA !! !! !!

Zapisy do Biegów Przełajowych !! !! !!

Wszyscy chętni, którzy chcą wziąć udział
w biegach przełajowych proszeni są o kontakt
z nauczycielami wychowania fizycznego
!! !! !!

Zapisy do 23 września 2015 roku !! !! !!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !! !! !!

 

Koszykówka i Siatkówka Dziewcząt !!!

UWAGA !! !! !!

Zapisy do sekcji Koszykówki
i Siatkówki Dziewcząt !! !! !!

Zajęcia będą odbywały się w czwartki
od godziny 15.15 do godziny 16.00 !! !! !!

ZAPRASZAM !! !! !!

prowadząca Beata Niemczyk

Podstawy Samoobrony !!!

UWAGA !! !! !!

Zapisy do sekcji Podstawy Samoobrony !! !! !!

Zajęcia będą odbywały się we wtorki
od godziny 15.15 do godziny 16.00 !! !! !!

ZAPRASZAM !! !! !!

prowadzący Piotr Lipiński

Piłka Ręczna !!!

UWAGA !! !! !!

Zapisy do sekcji piłki ręcznej !! !! !!

Zajęcia będą odbywały się w poniedziałki
od godziny 16.00 do godziny 16.45 !! !! !!

ZAPRASZAM !! !! !!

prowadzący Jakub Greszta

Koszykówka !!!

UWAGA !! !! !!

Zapisy do sekcji koszykówki !! !! !!

Zajęcia będą odbywały się w soboty
od godziny 10.00 do godziny 11.30 !! !! !!

ZAPRASZAM !! !! !!

prowadzący mgr Bartosz Piotrowski

Piłka Nożna i Siatkówka Chłopców !!!

UWAGA !! !! !!

Zapisy do sekcji piłki nożnej
i siatkówki chłopców !! !! !!

Zajęcia będą odbywały się w piątki
od godziny 15.150 do godziny 16.00 !! !! !!

ZAPRASZAM !! !! !!

prowadzący Krystian Krystian Seń

Turniej Piłki Siatkowej Open o Puchar Dyrektora Szkoły

Po raz drugi odbył się w naszej szkole Turniej Piłki Siatkowej Open
o Puchar Dyrektora Szkoły.

Rozgrywki trwały od 28 kwietnia
do 02 czerwca 2015 r.

Wzięło w nich udział 13 zespołów klasowych. W całym turnieju rozegrano 27 meczów.
Puchar Dyrektora Szkoły po zaciętej walce wygrała klasa I td w składzie:

  • Ania Karolak
  • Daniel Pieniek
  • Rafał Złotnik
  • Bartosz Mostkiewicz
  • Daniel Stromecki
  • Krystian Wojdyna

Pozostałe miejsca zajęły klasy :

  • II miejsce – klasa 3tc2
  • III miejsce – klasa 2tc1
  • IV miejsce – klasa 3zd
  • V miejsce – klasa 1tr1
  • VI miejsce – klasa 2td

Gratulujemy zwycięzcom a zawodnikom dziękujemy za sportową postawę, bardzo dobre przygotowanie i wolę walki. Wszystkich, którzy kibicowali zachęcamy do obejrzenia fotorelacji [tutaj]

II Edycja Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar MRDŚ

Drużyna piłki siatkowej naszej szkoły w składzie:

  • Anna Karolak, klasa 1td
  • Zuzanna Nowak, klasa 1tr1
  • Luiza Onaszkiewicz, klasa 3tc1
  • Daniel Pieniek, klasa 1td
  • Rafał Złotnik, klasa 1td
  • Bartosz Mostkiewicz, klasa 1td
  • Daniel Stromecki, klasa 1td
  • Krystian Wojdyna, klasa 1td
     w dniach 18-19 kwietnia 2015 roku wzięła udział w Turnieju Piłki Siatkowej
    o Puchar Młodzieżowej Rady Dzielnicy Śródmieście M. St. Warszawy.
    Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie i poświęcenie weekendu na reprezentowanie naszej szkoły na sportowym forum dzielnicy Śródmieście.

Wielki Mecz “Uczniowie vs Nauczyciele”

01 czerwca 2015 roku (w poniedziałek)
w Zespole Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie odbędzie się
Wielki Mecz “Uczniowie vs Nauczyciele” !!!

Rozpoczęcie meczu o godzinie 12:00 !!!
Serdecznie Wszystkich zapraszamy !!!

Śródmiejska Olimpiada Młodzieży !!!

ŚRÓDMIEJSKA OLIMPIADA MŁODZIEŻY
Warszawa 2014/15
w PIŁCE NOŻNEJ

W dniu 28.04.2015r. uczniowie naszej szkoły rozegrali trzy mecze w eliminacjach Śródmiejskiej Olimpiady Młodzieży
w piłce nożne. W Naszej grupie grały drużyny IX LO im. Klementyny Hoffmanowej / XXXVII LO im. Jarosława Dąbrowskiego i XVII LO im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.

REPREZENTACJA Zespołu Szkół Poligraficznych :

Tomek Kalinka kl. 4tc2 (kapitan drużyny) / Mateusz Piątek 4tc2 / Krystian Szmigrocki 4tp (bramkarz) / Adrian Fila 4tp / Łukasz Modzelewski 3tc1 / Aleksander Trzaska 3tc1 / Damian Królak 3tc1 / Norbert Walaszkiewicz 3tc2 / Maciej Rosłon 3tr2 / Jakub Poniatowski 2tc1 / Cezary Krupiński 2tr1 / Bartek Bieńczyk 2tr1 / Konrad Sójka 2td / Adrian Pniewski 2tc3 / Maciek Molak 2tc2 / Bartek Wonaszek 2tc2 / Rafał Złotnik 1td.

Wyniki meczy :

XVII LO : ZS Poligraficznych 1:0
ZS Poligraficznych : IX LO 0:1
XXXVII : ZS Poligraficznych 3:0

Po wyrównanej i zaciętej walce NIESTETY przegraliśmy wszystkie mecze i odpadliśmy
z dalszej rywalizacji. Szkoda, ALE MAM NADZIEJĘ, ŻE W PRZYSZŁYM ROKU BĘDZIE LEPIEJ.

Bardzo Dziękuję zawodnikom za WALKĘ i GRĘ FAIR PLAY ! ! ! , a nauczycielom za wyrozumiałość i usprawiedliwienie nieobecności w czasie rywalizacji reprezentantów
w tym dniu.

DZIĘKUJĘ Bartosz Piotrowski
nauczyciel WF opiekun drużyny

[Zapraszamy do obejrzenia galerii]

“European Judo Open Men” – Warszawa 2015 !!!

W dniach 28 lutego – 1 marca 2015 r. na hali Torwaru Centralnego Ośrodka Sportu przy
ul. Łazienkowskiej 6a w Warszawie odbędą się międzynarodowe zawody judo European Judo Open Men. Zawody te mają rangę Pucharu Świata i są turniejem będącym kwalifikacją olimpijską w judo mężczyzn do Igrzysk w Rio de Janeiro 2016. Profesjonalizm i wysoki potencjał organizacyjny sprawiły, że zawody te odbędą się w Polsce po raz 53
i na stałe wpisane są w kalendarz imprez Europejskiej
i Światowej Federacji Judo. Patronat honorowy nad imprezą objęli – Minister Sportu i Turystyki, Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy oraz Ambasador Japonii w Polsce.

W tegorocznych zawodach uczestniczyć będzie około 300 zawodników z kilkudziesięciu krajów z całego świata, w tym reprezentanci Polski. Zawody rozpoczną się w sobotę
28 lutego o godzinie 10.00, w sobotę również (około godziny 16.00) odbędzie się uroczyste otwarcie zawodów połączone z występem Julii Aralki Bernard. Walki finałowe przewidziane są na sobotę i niedzielę po godz. 16. Szczegółowe informacje na temat turnieju znajdują się na stronie Polskiego Związku Judo http://new.pzjudo.pl/

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Impreza współfinansowana ze środków
m.st. Warszawy.

[Plakat European Judo Open Men]

Konkurs Trio – Basket 2014 rozstrzygnięty !!!

W dniu 28.10.2014 r. w Naszej szkole odbył się turniej TRIO BASKET .
W turnieju brało udział 12 zespołów. Rozgrywki były prowadzone systemem pucharowym , drużyna która przegrała mecz odpadała z dalszej rywalizacji.
Do ścisłego finału po doskonałej grze dotarły trzy zespoły, klas 1TD / 2TC2 / 4TC1 . Zespoły te stworzyły grupę w której rozegrały mecze w systemie “KAŻDY
Z KAŻDYM “
Po zaciętych meczach, każda z drużyn jeden mecz wygrała i jeden przegrała. O końcowych miejscach zadecydowała ilość rzuconych i straconych koszy.
Po przeliczeniu koszy, pierwsze miejsce uzyskała drużyna klasy 1TD, drugie 2TC2, trzecie 4TC1.

Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY i bardzo dziękujemy za sportową rywalizację i grę FAIR PLAY ! ! !
organizatorzy turnieju Beata Niemczyk i Bartosz Piotrowski

TRIO – BASKET 2014 czas zacząć …

Serdecznie zapraszamy do Turnieju TRIO – BASKET, który  odbędzie się 28.10.2014r. (we wtorek) !! !! !!

Chętni zgłaszają swoje składy (po pięciu zawodników) nauczycielom wychowania fizycznego do dnia 27.10.2014r. (do poniedziałku) !! !! !!

Zawody będą rozgrywane systemem pucharowym …
Zespół, który odpadnie wraca na lekcje !! !! !!
Turniej trwa od godziny 8:45 do godziny 12:00 !! !! !!

PIŁKA SIATKOWA!!!

ZAJĘCIA SKS
PIŁKA SIATKOWA
DZIEWCZYN I CHŁOPCÓW
ŚRODY
Od godz. 16.00 do godz. 17.30
SERDECZNIE ZAPRASZAM !! !! !!

PROWADZĄCA: Katarzyna Drewniak-Haggis

BIEGI PRZEŁAJOWE!!!

UWAGA!!!

WSZYSCY CHĘTNI KTÓRZY CHCĄ WZIĄĆ UDZIAŁ W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH PROSZENI SĄ O KONTAKT
Z NAUCZYCIELAMI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO.
Zawody odbędą się 25.09.2014r.(czwartek)

SERDECZNIE ZAPRASZAMY ! ! !

KOSZYKÓWKA

UWAGA !! !! !!

Zapisy do sekcji koszykówki !! !! !!
Zajęcia będą odbywały się w soboty
od godziny 10.00 do godziny 12.00 !! !! !!

ZAPRASZAM !! !! !!

prowadzący mgr Bartosz Piotrowski

Dzień Sportu w Naszej Szkole

6 czerwca 2014 roku (w piątek)
o godzinie 12.00 w Zespole Szkół Poligraficznych im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się mecz piłki siatkowej “Nauczyciele vs Uczniowie” !!!
Mecz był zacięty !!!
Nauczyciele grali do upadłego a mimo to nie udało się naszym Pedagogom wygrać !!!
Za to nasi Uczniowie wygrali w setach 2:1 !!!
Dlatego też jest prośba Nauczycieli o rewanż, który odbędzie się 20 czerwca 2014 roku (w piątek) o godzinie 10.00 !!!
Serdecznie zapraszamy, do udziału w rozgrywkach oraz do kibicowania !!!

Śródmiejska Olimpiada Młodzieży – 26.05.2014r.

W poniedziałek 26.05.14r. reprezentacja naszej szkoły w piłce nożnej przegrała z V LO im. Ks.Józefa Poniatowskiego 5:0. Niestety po tym meczu
Nasz zespół nie zakwalifikował się do półfinałów !! !! !! Mam nadzieję, że w przyszłym roku powalczymy
w FINAŁACH !! !! !! Bardzo dziękujemy nauczycielom
za wyrozumiałość, Pani Dyrektor za trzymanie kciuków a koleżankom i kolegom z Naszej szkoły za KIBICOWANIE !! !! !! Reprezentacja Szkoły
i opiekun
drużyny Bartosz Piotrowski.

Śródmiejska Olimpiada Młodzieży – 23.05.2014r.

W dniu dzisiejszym, tj. 23.05.2014r. (piątek) Nasza drużyna po ciężkim meczu
niestety przegrała z XXXVII LO
im. Jarosława Dąbrowskiego 3 : 0
Zmęczenie dało znać o sobie, gdyż był to trzeci mecz w tym tygodniu
w temperaturach sięgających 30 stopni.
Mamy nadzieję, że zawodnicy zregenerują siły i w poniedziałek wygrają kolejny
mecz, który da nam możliwość wyjścia
z grupy do półfinałów !! !! !!
TRZYMAJCIE KCIUKI W NADCHODZĄCY PONIEDZIAŁEK ZA REPREZENTACJĘ NASZEJ SZKOŁY
! ! ! DZIĘKI ! ! !
Mecz w poniedziałek z V LO im. Ks.Józefa Poniatowskiego

Śródmiejska Olimpiada Młodzieży – 22.05.2014r.

W dzisiejszym meczu, tj. 22.05.2014r. Nasza Szkoła wygrała z Zespołem Szkół
nr 23 im.Kamila Baczyńskiego 1:0.
Bramkę strzelił Kuba Poniatowski !! !! !! Po zwycięstwie jesteśmy coraz bliżej półfinałów :) !! !! !! Trzymajcie za Nas KCIUKI !! !! !!

Następne mecze w ramach wyjścia z grupy ćwierćfinałowej Nasza drużyna zagra jutro 23.05.2014r. z XXXVII LO im.Jarosława Dąbrowskiego oraz w poniedziałek 26.05.2014r. z V LO im.ks. Józefa Poniatowskiego.

Śródmiejska Olimpiada Młodzieży

20.05.14r. reprezentacja naszej szkoły rozegrała pierwsze mecze piłki nożnej
w ramach Śródmiejskiej Olimpiady Młodzieży 2013/14r.

Szkołę reprezentują : Jakub Poniatowski / Cezary Dobiegała / Adrian
Pniewski / Janusz Bielicki / Aleksander Trzaska / Damian Królak / Łukasz
Modzelewski / Norbert Walaszkiewicz / Maciek Rosłon / Adrian Fila / Tomek Kalinka / Krystian Szmigrocki / Konrad Maciaszek / Damian Zawistowski

Wyniki  dzisiejszych meczy:

MECZ I
XVII LO : Z S Poligraficznych 3 : 4
Bramki dla naszej szkoły strzelili :
Fila / Poniatowski / Trzaska / Zawistowski
MECZ II

IX LO : Z S Poligraficznych 1 : 1
Bramkę strzelił : Walaszkiewicz

Z grupy wychodzimy na pierwszym miejscu !!!
Następny mecz w ćwierćfinałach, w czwartek 22.05.14 r.

GRATULUJEMY i CZEKAMY na kolejne wygrane !! !! !!

TURNIEJ TRIO BASKET 2014

Warszawska Olimpiada Młodzieży

Reprezentacja naszej szkoły w piłce ręcznej chłopców uczestniczyła w rozgrywkach dzielnicowych w ramach WOM.
Zawodnicy dotarli do rundy ćwierćfinałowej, w której rozegrali 3 mecze decydujące o ostatecznym miejscu w rankingu szkół ponadgimnazjalnych.
Wyniki rozgrywek zostaną podane po zakończeniu turnieju.

Dziękuję wszystkim zawodnikom za wspaniałą walkę i stosowanie się do zasad fair play.
Opiekun drużyny-Katarzyna Drewniak-Haggis

Wyniki Turnieju Piłki Halowej!!!

OLYMPUS DIGITAL CAMERAW dniu 19.12.13r. (czwartek) odbył się turniej PIŁKI HALOWEJ. Zgłosiło się 14 drużyn . Po emocjonujących meczach do ścisłego finału zakwalifikowały się 4 drużyny z klas 1TC2 / 4TP / 1TC3 / 4 TC . W finale w meczach rozegranych w systemie “każdy z każdym” zwycięzcami zostali uczniowie klasy 4TP (6 punktów). Czwarte miejsce klasa 1TC3 (0 punktów) / trzecie klasa 4TC (2 punkty) / drugie klasa 1TC2 (4 punkty) .

WSZYSTKIM DRUŻYNOM BARDZO DZIĘKUJĘ ZA SPORTOWE ZACHOWANIE I KULTURALNY DOPING !! !! !! Dziękuję organizator turnieju Bartosz Piotrowski.

Rozgrywki Śródmiejskiej Ligi Siatkówki!!!

7 grudnia drużyna piłki siatkowej chłopców wzięła udział w rozgrywkach Śródmiejskiej Ligii Siatkówki.
Mimo wielkich chęci drużynie nie udało się zakwalifikować do finału.
Dziękujemy zawodnikom za walkę i zachęcamy innych uczniów do wzmocnienia naszej drużyny.
Szczególne podziękowania dla zawodników z klasy czwartej za kilkuletnią współpracę.

Katarzyna Drewniak-Haggis

Piłka HALOWA 2013!!!

Piłka HALOWA 2013rUWAGA!!!

TURNIEJ PIŁKI HALOWEJ

19.12.2013r.

CZWARTEK od godziny 8.55

Drużyny 5 osobowe, 4 grających, 1 rezerwowy.

Z każdej klasy jeden zespół.

Obowiązują stroje sportowe!!!

W turnieju nie mogą brać udziału uczniowie, którzy mają zwolnienie lekarskie.

Zgłoszenia zespołów u nauczycieli wychowania fizycznego.

Zapisy drużyn do 17.12.2013r. do godziny 11.55!!!

Wyniki TRIO BASKET 2013/2014

I miejsceklasa 4tp

II miejsceklasa 1tc2

III miejsceklasa 1tc3

Wszystkim uczestnikom rozgrywek dziękujemy
za grę fair play.

Zwycięzcom gratulujemy sukcesu