Poligraficzne Konfrontacje

Stowarzyszenie Absolwentów Instytutu Poligrafii już po raz kolejny zorganizowało konferencję „Konfrontacje Poligraficzne”. XXXIV edycja „Dotacje na innowacje w Poligrafii 2014-2020” pod honorowym patronatem Jerzego Kwiecińskiego – Sekretarza Stanu
w Ministerstwie Rozwoju odbyła się
28 stycznia 2016 roku.

Uczniowie naszej szkoły dzięki uprzejmości organizatorów jako jedyni mogli wysłuchać profesjonalnych wykładów branżowych, ponadto konferencja była bardzo dobrą okazją do analizy wykładów pod kątem autoprezentacji i wystąpień publicznych oraz organizacyjnego wymiaru przedsiębiorstwa.

Podczas Konfrontacji zostały zaprezentowane nie tylko najnowsze informacje na temat możliwości dofinansowania dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw ze szczególnym uwzględnieniem branży poligraficznej i produkcji opakowań, ale także analizowano od strony praktycznej jak sprostać wysokim wymaganiom nowej perspektywy unijnej.

Prelegentami byli pracownicy instytucji badawczo rozwojowych, ale również przedsiębiorstw branżowych, które skorzystały już z takich możliwości.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego wyjścia [tutaj]