Ogłoszenie wyników konkursu na plakat Antyreklama oraz Fotoreportaż

Zuzanna Nowak z klasy 2tr1 zajęła pierwsze miejsce w konkursie
na wykonanie plakatu, temat Antyreklama.

Drugie miejsce zajęła uczennica
klasy 3tc1 Magdalena Kosewska.

Wyróżnienia zdobyli: Mateusz Cieplechowicz (klasa 3tr2), Kamil Hubik (2tr2), Adrian Karczewski, Wioletta Rożko (3tc3), Maciej Sacharczuk (2tr1), Hubert Koźniewski (3tr2), Karina Urbanek (4tc2).

W kategorii fotoreportaż pierwsze miejsce zajęła Patrycja Zadrożyńska
z klasy 3tr2.

Drugie miejsce zajęła Paulina Wojtyńska z klasy 3tr1.

Wyróżnienia zdobyli: Adrian Karczewski 3tr2, Aleksandra Kubiak 3tr2, Izabela Gumińska 3tr1.

W obydwu konkursach na pierwszym miejscu ocenie podlegał pomysł, później wykonanie.

Odpowiedzią na temat Antyreklama jest praca Zuzanny Nowak.

Praca Magdy Kosewskiej wyróżnia się z pośród innych projektów zarówno stroną projektową jak i świadomym dobieraniem typografii i środków graficznych.

Gratulujemy obydwu laureatom!

Praca Patrycji Zadrożyńskiej jest najlepiej wykonanym fotoreportażem. Uczennica znalazła ciekawy temat, samodzielnie ułożyła zestaw fotografii tworzących spójną całość pod względem tematu i formy wizualnej.

Doceniliśmy również prace Pauliny Wojtyńskiej, która wykonała fotoreportaż z sali operacyjnej, jej zdjęcia to historia mrożąca krew w żyłach.

Najciekawsze fotoreportaże zostały wykonane poza szkołą dlatego też nie chcieliśmy ograniczać uczniów co do miejsca wykonania zdjęć żeby mogli przedstawić temat, który jest dla nich interesujący i wywołuje emocje.

Prace w kategorii fotoreportaż zostaną zaprezentowane w postaci wydruków.

Cenimy sobie fakt, że niektórzy uczniowie wzięli udział w dwóch kategoriach konkursu w związku z tym włożyli dużo pracy w przygotowanie projektu, dzięki temu mogli rozszerzyć umiejętności fotograficzne oraz graficzne.

Nagrodami głównymi są tablety graficzne firmy Wacom.

Dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w konkursie oraz gratulujemy wszystkim laureatom oraz zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć [tutaj]