Wręczenie nagród dla zwycięzców konkursu na planszę dydaktyczną

W dniu trzynastego kwietnia 2016 roku odbyło się wręczenie przez Panią Dyrektor nagród dla zwycięzców konkursu na plansze dydaktyczne do pracowni Przygotowania materiałów graficznych do procesu drukowania i Drukowania cyfrowego. Konkurs został rozstrzygnięty już w styczniu, ale opóźnienie we wręczeniu nagród było spowodowane tym, że laureaci z klas II i II odbywali swoje praktyki.
Przypominamy, że zostali nagrodzeni następujący uczniowie:

  • I nagroda – Łukasz Brzeziński klasa 2tc2
  • II nagroda – Zuzanna Sidorowicz klasa 3tc3
  • III nagroda – Dominika Supeł klasa 1tc2

Mamy nadzieję że wymienieni uczniowie jeszcze nie raz będą mieli okazję wziąć udział w konkursach i będą otrzymywać w nich nagrody!!!

Obejrzyj zdjęcia [tutaj]