Dzień otwarty w firmie Agfa Graphics

Dnia 16.05.2016 r. uczniowie
klasy 2TC2
wraz z nauczycielem praktycznej nauki zawodu
panem Tomaszem Sygarą
wybrali się na zajęcia do firmy Agfa Graphics

w ramach akademii zawodu. Firma Agfa Graphics od prawie 150 lat tworzy różnorodne rozwiązania wykorzystywane do utrwalania i powielania obrazów. Jest także liderem technologii prepress i posiada największą na rynku ofertę materiałów, urządzeń i oprogramowania. Tworzy one kompletne rozwiązania pracujące w wielu firmach na całym świecie.
Prowadzącym zajęcia był pan Krzysztof Sadziński który pracuje w firmie Agfa Graphics na stanowisku Pre-Sales Managera. Tematem spotkania z uczniami były zagadnienia związane z poligrafią, a w szczególności prepress i zarządzanie barwą.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [tutaj]