Fotorelacja z konferencji „Praktyczny wymiar przyszłości”

20 maja 2016 r. w naszej szkole odbyła się konferencja „Praktyczny wymiar przyszłości”. Na konferencję zostali zaproszeni przedstawiciele firm
i pracodawców z rynku poligraficzno-reklamowego, Politechniki Warszawskiej oraz Naczelnik Wydziału Oświaty Warszawa Śródmieście.
Podczas konferencji nauczyciele nauki zawodu zaprezentowali sposób kształcenia
i egzaminowania uczniów Technikum Poligraficznego.

O obecnych formach współpracy rynku pracy ze szkołą opowiedzieli przedstawiciele firm:

Agfa Graphics – Stefan Piotrowski, Drukarni Edelmann Poland – Michał Stanke, Digiprint – Artur Elceser, Esko – Mariusz Geras oraz Andrzej Żurkiewicz – Stowarzyszenia Absolwentów Instytutu Poligrafii PW.
Kierownik szkolenia praktycznego Pani Małgorzata Pedrycz przedstawiła możliwości współpracy rynku pracy ze szkołą w kolejnych latach. Podczas konferencji nastąpiło otwarcie nowych pracowni: Projektowania opakowań 3D, Grafiki Komputerowej z tabletem, dwie pracownie drukowania cyfrowego i obróbki końcowej wydruków.
Symbolicznego przecięcia wstęgi dokonali Dyrektor Szkoły Pani Izabela Grzegrzolka i Naczelnik Wydziału Oświaty Pan Łukasz Kasprzak.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji [tutaj]