Fotorelacja z konferencji Akademii Opakowań i Etykiet Flexo III

W dniu 23.11.2016 r. uczniowie klas trzecich i czwartych w zawodzie technik cyfrowych procesów graficznych wraz z nauczycielem zawodu panem Tomaszem Sygarą wzięli udział w konferencji Akademia Opakowań
i Etykiet Flexo III
zorganizowanym przez Zakład Technologii Poligraficznych Politechniki Warszawskiej. Uczniowie biorący udział w konferencji w większej części uczestniczyli bądź uczestniczą
w szkoleniu z „strukturalnego projektowania opakowań ArtiosCAD” organizowanego w naszej szkole. Prelegentami spotkania byli pracownicy wiodących na rynku polskim i zagranicznym firm z branży poligrafii. Na spotkaniu nie zabrakło profesora Politechniki Warszawskiej pana prof. nzw. dr hab. inż. Georgij Petriaszwili. Nad przebiegiem spotkania czuwała pani mgr inż. Agnieszka Rusin – starszy wykładowca Politechniki Warszawskiej oraz pan Piotr Liz w firmy 3M Poland.

Poniżej tematyka konferencji:

  • Punkt płaski – Tomasz Nojszewski DuPont
  • Druk rotograwiurowy a fleksograficzny. Znajdź różnice? – Zbigniew Bohdan, Emipak
  • Introligatornia opakowań giętkich i etykiet w praktyce – Patryk Dudziński, Jurmet
  • 3M trendy, mega trendy i jutro. Drupa 2016 – Piotr Lis, 3M Poland
  • Pańskie oko konia tuczy. Systemy kontroli wizualnej – Mirosław Bohdan,
    BST Eltromat
  • EPSON a druk opakowań i etykiet. Epson Polska – Piotr Zwolan, Plus Digital
  • Quiz wiedzy o poligrafii
  • Zakończenie Akademii

Zapraszamy do obejrzenia galerii [tutaj]