Targi Edukacyjne w Pałacu Kultury i Nauki

W dniach 9-11 marca br. w PKiN
odbyły się targi edukacyjne w ramach XXVII Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego. Podczas targów warszawskie szkoły ponadgimnazjalne miały szansę zaprezentować swoją ofertę edukacyjną. Nie mogło tam zabraknąć również naszej szkoły. Nasze stoisko oprócz tego, że było bardzo ciekawe graficznie i przykuwało uwagę wielu uczestników, to dzięki niezwykłemu zaangażowaniu uczniów i nauczycieli było jednym z bardziej obleganych przez gimnazjalistów.
Tutaj należą się ogromne podziękowania dla nauczycielom: p. B. Podgajnej,
p. A. Milczewskiej, p. T. Lang, p. B. Kołuckiej, p. W. Nowak, p. A. Dziedzic-Migdalskiej,
p. K. Kośmider, p. T. Sygarze, p. J. Greszcie, p. Z. Janichowi
oraz uczniom, bez których te targi nie mogłyby się odbyć: K. Kwaśniewska, Z. Nowak, M. Sacharczuk, P. Zieliński,
A. Florkiewicz, M. Tokarska, A. Żołnierczyk, K. Krajewski, S. Wódka, D. Janew,
N. Wawrzyniak, A. Lip, O. Pawlik, W. Celińska, M. Mierzwińska, M. Szczygielski,
B. Sokół.

Bardzo wszystkim dziękujemy i zapraszamy do obejrzenia zdjęć [tutaj]