FDDS zaprasza na 12. Półmaraton Warszawski

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę serdecznie zaprasza wszystkich chętnych
do wspólnego kibicowania podczas
12. Półmaratonu Warszawskiego.

Na rzecz FDDS biegnie 142 wspaniałych uczestników w ramach akcji BIEGAM DOBRZE https://www.facebook.com/events/1784052948501626/.

Zbiórka 26 marca 2017 r. (niedziela) na rogu Dobrej i Tamki przed godziną 10.00 (później sąsiednie ulice są zamykane i nie można dotrzeć do punktu). Proszę zgłosić się do przedstawiciela Fundacji (np. Pani Katarzyny Czerskiej).

Bardzo przydałyby się wszelkiego rodzaju „instrumenty”: bębenki, grzechotki, klekotki itp. do robienia „dobrego hałasu” oraz gadżety do kibicowania w czerwonym kolorze (np. wstążki, plakaty, T-shirt itp.). Fundacja zapewnia wspaniałą atmosferę i piękne dyplomy dla swoich kibiców.

Wasze zaangażowanie i pomoc są bezcenne!