Fotorelacja z zakończenia roku w klasach czwartych

28 kwietnia 2017 r. o godzinie 14.00 rozpoczęła się uroczystość pożegnania uczniów klas czwartych. Dyrektor Szkoły p. Izabela Grzegrzółka wraz
z wychowawcami (p. Jolantą Głazowską, p. Aleksandrą Krawczyk,
p. Zuzanną Tomasińską-Karol, p. Reginą Kaźmierczak,
p. Beatą Kołucka, p. Joanną Tumasz) 
wręczyli uczniom świadectwa ukończenia szkoły. Osoby, które uzyskały najlepszą średnią ocen w całym cyklu kształcenia, otrzymały nagrody. Tytuł „Najlepszego Absolwenta Roku” przyznano uczennicy klasy 4tc1 Klaudii Krysińskiej. Stypendium Związku Zawodowego Poligrafów uzyskali: Klaudia Krysińska (kl. 4tc1), Lidia Kołodziejska
(kl. 4tc1), Magdalena Kosewska (kl. 4tc1), Jakub Kądzielski (kl. 4tc3), Jagoda Adamiak (kl. 4tc3)
. Nagrodę specjalną za działalność na rzecz szkoły i wzorową postawę prospołeczną otrzymała Dorota Tyburek
(kl. 4tc3).
 Wręczyła je obecna na uroczystości przewodnicząca Związku
Pani Czesława Sońta.
Młodzież kończąca szkołę podziękowała kierownictwu, wychowawcom i nauczycielom za wspólną pracę. Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego pożegnali starszych kolegów a uczniowie klasy 1tr1 przedstawili krótką część muzyczno-artystyczną.
Tegorocznym Absolwentom życzymy spełnienia marzeń w życiu osobistym
i sukcesów w życiu zawodowym o
raz zapraszamy do obejrzenia ostatnich wspólnych zdjęć

[tutaj]