Gratulacje dla Patrycji Zadrożyńskiej i Jakuba Czpioły

19 maja 2017 r. w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbył się II etap Akademii Przedsiębiorczości. Wzięli w nim udział uczniowie Zespołu Szkół Poligraficznych walcząc o tytuł laureata uprawniający do otrzymania indeksu SGGW. Dwoje uczniów z naszej szkoły: Patrycja Zadrożyńska (kl. 4tr2) oraz Jakub Czpioła (kl. 2tr1) otrzymało tytuł finalisty. Spośród 21 uczniów z Zespołu Szkół Poligraficznych, którzy zgłosili się do udziału w konkursie, na wyróżnienie zasługują również: Sebastian Wódka i Magda Cieszkowska z klasy 1tr1, Szymon Matusiak z klasy 2tr1 oraz Mateusz Ciota
z klasy 2tc2.
Ukończyli oni akademię pozytywnym i wysokim wynikiem.
Również w dniu 19 maja 2017 r. uczestnicy Akademii Przedsiębiorczości oraz uczniowie z klasy 1tr1 wraz z opiekunami: p. Anną Kuśmierek i p. Beatą Kołucką wzięli udział
w trzech wykładach zorganizowanych przez WNE SGGW: „Dlaczego pieniądze zmieniają wartość”, „Wykorzystanie social media jako elementu public relations miast i regionów” oraz „Nigdy nie ma się drugiej okazji, żeby zrobić pierwsze wrażenie – o tym co zrobić aby nas zapamiętano”.
Za nieocenioną pomoc przy organizacji całego przedsięwzięcia w naszej szkole składamy serdeczne podziękowania tegorocznej absolwentce – Patrycji Zadrożyńskiej.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [tutaj]