Jesteśmy Szkołą Najwyższej Jakości

Z przyjemnością informujemy, że nasz projekt „Akademia zawodu” uznany został za dobrą praktykę zawodową w ogólnopolskim konkursie „Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości”.

Konkurs organizowany był przez Fundację Fundusz Współpracy, Ośrodek Rozwoju Edukacji, Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Patronat nad galą finałową konkursu, która odbyła się w czerwcu, objęła Anna Zalewska Minister Edukacji Narodowej.

W ocenie dobrych praktyk brano pod uwagę m.in. oryginalność i innowacyjność, kompleksowość rozwiązania i zaangażowanie partnerów spoza szkoły, a także możliwość realizacji praktyki w innych miejscach.

Gratulujemy Pani dyrektor Izabeli Grzegrzółce jako twórcy projektu, partnerom szkoły i nauczycielom zaangażowanym w realizację projektu.