Fotorelacja – warsztaty reklamowe

22.11.2017 r. odbyło się praktyczne szkolenie z fotografii reklamowej
dla uczniów naszej szkoły, które poprowadził pan Łukasz Borowski – doświadczony fotograf, w firmie Medikon Polska Product Manager, ekspert do wyposażenia studiów fotograficznych i filmowych.

Uczniowie mieli możliwość wykonać najbardziej efektowe zdjęcia z zamrażaniem ruchu wykorzystywane we współczesnej fotografii reklamowej wysokiej klasy sprzętem studyjnym m.in. lampą studyjną z pomiarem TTL i funkcją strobo oraz lampą ring. Nie zabrakło praktycznych porad dotyczących fotografowania, sprzętu studyjnego i dyskusji na temat najlepszego oświetlenia.

Dziękujemy panu Łukaszowi za przygotowanie i przeprowadzenie warsztatów
z fotografii reklamowej.

Zdjęcia reklamowe wykonane na warsztatach będzie można obejrzeć wkrótce w szkole.

A dziś zapraszamy do obejrzenia galerii [tutaj]