Urodziny Marszałka Józefa Piłsudskiego w naszej szkole

5 grudnia 2017 r. na długiej przerwie zebraliśmy się w świetlicy szkolnej, by uczcić 150. rocznicę urodzin Naszego Patrona Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Na tle wystawy ukazującej dzieciństwo
i młodość Józefa Piłsudskiego poinformowano o imprezach i konkursach, które przygotowaliśmy w ramach obchodów Roku 100 – lecia Odzyskania Niepodległości. Inauguracją tego świątecznego czasu były właśnie urodziny Marszałka. Prezentacja multimedialna przypomniała zasługi Jubilata po czym wspólnie odśpiewaliśmy „Pierwszą Brygadę”, a na urodzinowym torcie świeczki zdmuchnął sam … Józef Piłsudski, w którego rolę wcielił się uczeń klasy 1tc1 Grzegorz Krupa. Przy słodkim poczęstunku odbył się quiz wiedzy w języku angielskim o życiu i dzieciństwie Józefa Piłsudskiego.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [tutaj]