Śródmiejska Olimpiada Młodzieży w piłce nożnej

W dniach 17 – 24  kwietnia  rozgrywana była Śródmiejska Olimpiada Młodzieży w piłce nożnej chłopców szkół średnich. Reprezentacja Zespołu Szkół Poligraficznych wyszła z grupy eliminacyjnej i dotarła do ćwierćfinału. W ostatnim meczu ćwierćfinałowym walczyliśmy o wyjście z grupy i awans do strefy medalowej. Mimo, że byliśmy drużyną przeważającą to zabrakło nam odrobiny szczęścia i przegraliśmy z późniejszym mistrzem Śródmieścia 17LO 0:1. Życzymy powodzenia zwycięskiej drużynie w WOM. Na pochwałę zasługuje postawa, zaangażowanie i waleczność całej drużyny Zespołu Szkół Poligraficznych. Za rok kolejne zmagania drużyn w ŚOM gdzie zachęceni tegorocznymi wynikami postaramy się osiągnąć jeszcze lepszy rezultat.

Graliśmy w składzie:

  1. Bednarczyk Patryk
  2. Biszczan Dawid
  3. Bui Doan Long
  4. Gajewski Oskar
  5. Marych Vasyl
  6. Mielczarek Oskar
  7. Napierała Daniel
  8. Radzki Patryk
  9. Szymczak Jan
  10. Woźnicki Szymon

Wyniki grupy eliminacyjnej i ćwierćfinałowej:

67 LO – ZSP  1:0

18 LO – ZSP  0:0

2 LO – ZSP 0:1

 

ZSP – LO 9 1:1

5 LO – ZSP 3:0

ZSP – LO 11 1:1

ZSP – 17 LO  0:1

Opiekun drużyny: Krystian Seń

fot. Kamila Dąbrowska

[fotorelacja]