Relacja z Międzyszkolnego Biegu Charytatywnego

Przedstawiamy relację zdjęciową z 2. Międzyszkolnego Biegu Charytatywnego, przygotowaną przez Roberta Szcześniaka, ucznia klasy 3tc1. Podczas wydarzenia rozpoczęliśmy zbiórkę na naszą cegiełkę, którą wspomożemy budowę integracyjnego placu zabaw.
  Powstanie jeszcze w tym roku w Łazienkach Królewskich. Jeżeli chcesz za parę lat myśleć, że powstał również dzięki Tobie, przekaż informację o zbiórce swoim znajomym. Zmobilizuj ich do wpłaty. Może spodoba Ci się któryś z poniżej przedstawionych pomysłów Spartan? Robiąc wpłatę, dołącz koniecznie komentarz za jakie wyzwanie uzyskałeś pieniądze. Może znasz szkołę, która chciałaby do nas dołączyć? Nazwy drużyn, które zbierają na plac zabaw biegając w maratonach, zostaną umieszczone na tablicy informacyjnej. Mamy szansę do nich dołączyć, jeżeli do 30 września również uzbieramy cegiełkę w wysokości 5 tys. zł. Powodzenia!

Pomysły Spartan:

* Postaw przed sobą WYZWANIE, którego się podejmiesz, jeżeli uda Ci się zebrać ustaloną przez Ciebie kwotę.

* Zbliżają się Twoje urodziny? Powiedz znajomym, żeby tym razem w ramach prezentu dokonali wpłaty na ważny dla Ciebie cel.

* Przygotuj ciasteczka dla znajomych. Jedna wpłata – jedno ciasteczko ?

* Pobiegnij komuś po zakupy, napraw od dawna zawieszający się komputer, albo umyj okna, wyprowadź psa. Możesz na swoim profilu umieścić dowcipny cennik usług lub zwracać się bezpośrednio do znajomych.

https://polakpomaga.pl/kampania/aktywne-serca-2018

[fotorelacja]