Wiosna Życia

Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie zaprasza nauczycieli, rodziców, młodzież na wydarzenie:

„Wiosna Życia”

16 Czerwca 2018 r.

Tematem przewodnim jest rozwój młodzieży, poruszymy takie tematy jak zaburzenia odżywiania i uzależnienia. Prof. dr hab. n. med. Zbigniew Lew-Starowicz opowie
o seksualności nastolatków i zagrożeniach w tym obszarze. Fundacja NEBO zaopiekuje się tematem potrzeb młodzieży i tego jak na nie odpowiadać, a pani psychodietetyk doradzi jak wprowadzić zdrowe nawyki żywnościowe i jaką dietę dobrać przy ADHD, zespole Aspergera itd. Natomiast doktor Małgorzata Gut podpowie nam jak wspomagać dziecko z zaburzeniem typu dyskalkulia itp. za pomocą gier cyfrowych. Podczas wydarzenia będą stoiska studentów psychologii, na których opowiadać będziemy między innymi o grach edukacyjnych i bajkach terapeutycznych.

Warszawie, ul. Pawia 55.  Początek imprezy o 9:30.

Adres wydarzenia: https://www.facebook.com/events/172562313461092/

Tamara Lang-pedagog