Kresy w Potrzebie – Polacy Polakom

Mazowiecki Kurator Oświaty, Fundacja „Kresy w Potrzebie – Polacy Polakom” oraz Wojewódzki Komendant Ochotniczych Hufców Pracy w Warszawie zapraszają szkoły do udziału w kolejnej edycji świątecznej Akcji PACZKA. W ramach inicjatywy będą organizowane zbiórki darów oraz wyjazdy wolontariuszy, w celu wspomożenia naszych Rodaków mieszkających na Kresach.

W obecnej edycji Akcji „Paczka” będą zbierane tylko i wyłącznie produkty spożywcze długoterminowe (makaron,ryż,konserwy, cukier, kawa, herbata), słodycze, galaretki, kisiele, olej, oliwa, medykamenty, chemia domowa – proszki, mydła, płyny, kremy, środki opatrunkowe. Mile widziane będą kalendarze na rok 2019 o tematyce związanej z Polską (historyczne, krajobrazowe etc.)

Nie będą przyjmowane ubrania, artykuły papiernicze, zabawki, pluszaki, książki ani podręczniki.

Artykuły można przynosić do 4 GRUDNIA (wtorek) do sali 303 lub koszy wystawionych na parterze.

Serdecznie zapraszamy do udziału akcji

Link fundacji Kresy w Potrzebie- Polacy Polakom – http://www.kresywpotrzebie.pl/