Wernisaż prac Patrycji Dwojak i Małgorzaty Lipskiej

14.12.2018 r. miał miejsce wernisaż prac fotograficznych uczennic klasy 2tr2 Patrycji Dwojak i Małgorzaty Lipskiej.Uczennice wykonały zdjęcia w klimacie lat 50/60.Poniżej informacja jaką napisały o wystawie.„Cześć! Witajcie na naszej wystawie z lat 50/60.Co nas zainspirowało do zrobienia tej wystawy? Jak myślałyśmy nad tematem wernisażu, zdaje się na marketingu, to nagle popatrzyłyśmy na siebie i jednocześnie powiedziałyśmy „Tak, to będzie wystawa jak za dawnych lat!”Jak się okazało potem, obie w dzieciństwie uwielbiałyśmy oglądać stare zdjęcia, ubiór z tamtych czasów. Fascynowało nas, jak to wszystko kiedyś wyglądało. Nasze zdjęcia wykonałyśmy na spacerze po Krakowskim Przedmieściu, który idealnie się wpasował w klimat sesji. Obie kochamy fotografie, dzięki czemu łatwo nam się współpracowało. Mamy nadzieje, że i was zainteresuje temat naszego wernisażu i pozwoli się wam przenieść w klimat starej pełnej wielu historii Warszawy.-Małgosia, Patrycja”Zapraszamy do obejrzenia prac, zdjęcia są prezentowane w holu głównym w szkole.

[fotorelacja]