Wycieczka do drukarni MONDI

Dnia 3 stycznia 2019 roku, uczniowie klasy 2tc1 odbyli wycieczkę do drukarni Mondi wraz z lekcją pokazową. Klasa została podzielona na dwie grupy, dla których równolegle odbywało się oprowadzanie po drukarni oraz lekcje – prezentacje w salach konferencyjnych. Prezentacje odbyły na tematy: Materiały opakowaniowe z tworzyw sztucznych oraz Od pomysłu do torebki. Uczniowie przed wejściem na halę produkcyjną musieli założyć ubrania ochronne. Wysoki profesjonalizm w przekazywaniu informacji, bardzo dobra organizacja i odpowiedzialność, przyniosła ogromna radość uczestnikom wycieczki. Mondi Solec specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości zadrukowanych monofolii i laminatów głównie z cold sealem stosowanych do pakowania słodyczy i przekąsek. Oprócz tego obsługuje również klientów w segmentach suchej żywności i napojów, chemii gospodarczej, mleczarskim oraz kosmetycznym. Zakład produkcyjny zlokalizowany w Polsce wyposażony jest w nowoczesny park maszynowy do druku rotograwiurowego dodatkowo z możliwością aplikacji nadruków promocyjnych w systemie Unique Coding oraz wykonywania gotowych saszetek typu doypack.

[fotorelacja]

http://www.mondijobs.pl/pl/dla-uczniów-i-studentów/