I Mareckie Targi Edukacyjno-Zawodowe

W dniu 28 lutego 2019 r. w Zespole Szkół nr 2 im. Prymasa Tysiąclecia w Markach w ramach projektu „Bliżej Rynku Parcy – Zintegrowany System Doradztwa Edukacyjno-Zawodowego ” odbyły się I Mareckie Targi Edukacyjno-Zawodowe. Wydarzenie swoim patronatem objął Burmistrz Marek – Jacek Orych.

Podczas targów okazję do zaprezezntowania swojej oferty miało ok. 20 szkół ponadgimnazjalnych i ponadpodstawowych położonych w powiecie wołomińskim oraz w promieniu kilkunastu kilometrów z terenu m.st. Warszawy.

Targi odwiedzili uczniowie klas 8 szkół podstawowych oraz klas III gimnazjów z powiatu wołomińskiego. Zainteresowanie było bardzo duże i zaskoczyło zarówno wystawców jak i organizatorów.

Naszą Szkołę dzielnie reprezentowali: Julia C., Julia W., Małgosia T., Kamil K. Wraz z opiekunami Panią Beatą Podgajną i Rafałem Michno.

[fotorelacja]