Festiwal Pasji i Hobby

Jak co roku gdy zbliża się wiosna w naszej szkole obchodzimy Dzień Poligrafa. Oprócz licznych wernisaży w tym roku odbył się pierwszy wszechświatowy festiwal pasji i hobby „NASZE PASJE”.

Mottem festiwalu brzmiało „Nie samą szkołą człowiek żyje”. Jak się okazało nasi uczniowie i nauczyciele poza obowiązkami szkolnymi znajdują czas na rozwijanie swoich zainteresowań i pasji. Uczestnicy przedstawili nam swoje osiągnięcia sportowe,  fascynacje motoryzacyjne,  doświadczenia kulinarne.  Artyści przedstawili swoje osiągnięcia malarskie, fotograficzne, muzyczne i rękodzielnicze.  Dowiedzieliśmy się o pasjach społecznych i sztuce artystycznej korespondencji.  Grupa miłośników ASG zaprezentowała inscenizację akcji oddziału antyterrorystycznego.

Wszystkim osobom zaangażowanym w organizacje festiwalu serdecznie dziękujemy i do zobaczenia za rok w szerszym gronie.

[fotorelacja]