Bloger, vloger, influencer – zawód czy hobby

Bloger, vloger, influencer – zawód czy hobby? – pod takim tytułem kryły się zajęcia w warszawskiej Wyższej Szkole Bankowej. Podczas spotkania uczniowie naszej szkoły  dyskutowali o tym, jakie znaczenie w życiu i w biznesie ma obecność w Internecie. Blogosfera to przestrzeń, do której wchodzą nie tylko pasjonaci, ale także eksperci i firmy. Śledzą trendy, dzielą się wiedzą i opiniami, z którymi liczą się ich czytelnicy.

Dr Krzysztof Kandefer – Rektor Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie opowiedział o uczelni i jakości kształcenia. Przybliżył szereg możliwości dotyczących dalszego rozwoju w ramach ścieżki edukacyjnej, jak również  opcji łączenia nauki z pracą.

Bardzo dziękujemy za spotkanie i ciekawa wymianę opinii, bo cytując rektora WSB „Uczelnia jest miejscem dialogu”.