Finały BIEGÓW PRZEŁAJOWYCH !!!

W dniu 02.10.2019 r. uczennica naszej szkoły OLA JANKOWSKA wzięła udział w WARSZAWSKICH FINAŁACH w BIEGACH PRZEŁAJOWYCH szkół średnich w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Ola wywalczyła możliwość wzięcia udziału w finałach zajmując wysokie miejsce w eliminacjach biegów przełajowych w ramach Śródmiejskiej Olimpiady Młodzieży, które miały miejsce w parku Skaryszewskim 17.09.19 r. Finały biegów przełajowych odbyły się na Bielanach, na terenach AWF Warszawa. Po ostrym starcie Ola biegła w „czubie” stawki. Przez cały czas utrzymywała wysoka pozycję.

Trzeba przyznać, że tegoroczne finały odbywały się w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, padał deszcz, trasa była śliska z dużą ilością opadłych liści,  błota i kałuż. Ola utrzymała do końca swoją wysoką pozycję i w rezultacie skończyła bieg na 22 miejscu. W biegu brały udział 92 biegaczki z różnych szkół średnich, z całej Warszawy i okolic.

 Był to BARDZO UDANY START.

DUŻE BRAWA !!!

OLU, GRATULUJEMY !!!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć [tutaj]