Gratulacje dla Magdy Wdowik i Damiana Józefowicza oraz podziękowania dla Pani Agnieszki Dziedzic-Migdalskiej

Uczniowie Naszej Szkoły – Magda Wdowik i Damian Józefowicz zdobyli wyróżnienia
w Ogólnopolskim Konkursie Fotografii Portretowej.
Wyżej wymienieni Uczniowie pragną złożyć podziękowania Pani Agnieszce Dziedzic-Migdalskiej:
„Jesteśmy uczniami klasy 2tr2, braliśmy ostatnio udział w 11 edycji ogólnopolskiego konkursu fotografii portretowej „To dobry konkurs”, organizowanym  przez firmę Coll Pics. Zdobyliśmy wyróżnienia. Nasze osiągnięcia zawdzięczamy Pani Agnieszce Dziedzic–Migdalskiej. To ona motywowała nas do dalszej pracy, pomagała i doradzała. Dzięki niej stale się rozwijamy i osiągamy swoje cele. Poniżej prezentujemy kilka
z naszych konkursowych fotografii” – Damian Józefowicz i Magda Wdowik

Gratulujemy Uczniom i życzymy dalszych sukcesów !!!

A wszystkich pozostałych zapraszamy do obejrzenia galerii ze zdjęciami [tutaj]