Warsztaty Festiwal Poligrafa

W czasie Dni Otwartych w ramach Festiwalu Poligrafa,
miały miejsce różne warsztaty dla uczniów naszej szkoły.
Celem Festiwalu Poligrafa jest wspieranie społeczności uczniowskiej, rozwijanie pasji i zainteresowań młodzieży.
05.03.2020 r. odbyły się warsztaty: warsztaty – praca na tabletach graficznych (Katarzyna Kośmider), warsztaty fotografii reklamowej (Agnieszka Dziedzic-Migdalska), warsztaty Auto CAD (Wanda Nowak), druk 3D (Jacek Pawelec), warsztaty druku offsetowego (Mirosław Nestoruk, Leszek Polewka), warsztaty z grafiki (Piotr Słowiański), warsztaty architektoniczne (Monika Maciołek), warsztaty introligatorskie (Monika Golat), warsztaty technik klasycznych w muzeum szkolnym (Rafał Michno), warsztaty teatralne (Anna Leoniak).

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć [tutaj]