KONDOLENCJE

Zawiadamiamy, że w dniu 12.01.2021 r. zmarła w wieku 97 lat ŚP Maria Adamska-Kozińska, Harcerka Szarych Szeregów, więźniarka Pawiaka, obozów Ravensbrück i Grüneberg, uchodźczyni przyjęta przez Szwecję, architekt, liternik, nauczycielka Szkół Architektonicznych i Technikum Poligraficznego, Wolontariuszka Federacji Inicjatyw Oświatowych i Sponsorka wiejskich szkół i przedszkoli społecznych, której dewizą życiową było: „Bogu dziękować, ludziom pomagać.

Msza żałobna odbędzie się dnia 29.01.2021 r. o godzinie 13:30 w Kościele pw. św. Stanisława Kostki na Żoliborzu przy ul. Hozjusza 2, po czym nastąpi wyprowadzenie na miejsce wiecznego spoczynku do grobu rodzinnego – na Cmentarzu Powązkowskim (Stare Powązki od IV Bramy).

Dyrekcja Zespołu Szkół Poligraficznych
im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Warszawie,
wspólnie z Gronem Pedagogicznym składa kondolencje
i wyrazy współczucia pogrążonej w żałobie
i smutku Rodzinie zmarłej.