Studia medyczne w UE i UK

Które uczelnie w UE i Wielkiej Brytanii oferują studia medyczne po angielsku

Zapisz się na bezpłatny webinar i zobacz gdzie i kiedy możesz aplikować! – zapisy tutaj.

Dlaczego warto zapoznać się z ofertą europejskich i brytyjskich uniwersytetów?
– Studiując medycynę za granicą masz dostęp do bardzo nowoczesnych i świetnie wyposażonych pracowni i laboratoriów.
– Uczysz się od najlepszych… i z najlepszymi! To edukacja na najwyższym poziomie.
– Oprócz zajęć teoretycznych, programy studiów zawierają wiele godzin ćwiczeń i praktyk, podczas których masz szanse zobaczyć jak na prawdę wygląda praca lekarza i doskonale się do niej przygotować.
– Studia za granicą to świetne doświadczenie i przygoda życia!

Często uzyskując dyplom zagranicznej uczelni możesz praktykować również w innych krajach. Ukończenie studiów za granicą często wiąże się też z wyższymi zarobkami. Aplikacja na studia medyczne za granicą wymaga odpowiedniego przygotowania i zdania egzaminów wstępnych oraz posiadanie certyfikatu językowego, na przykład IELTS. Podczas webinaru Elab dowiesz się, jakie egzaminy są wymagane i jak je zdać na najwyższym wynikiem. Przedstawimy też szczegółowe wymagania w wybranych krajach i uczelniach, które oferują medycynę po angielsku. Dowiesz się również ile kosztują takie studia i czy można studiować za darmo

Jeśli nie możesz wziąć udziału w webinarze zapisz się i wyślemy nagranie z wydarzenia na maila.