Bezpłatne warsztaty z programowania „Koduj z Gigantami”

Drodzy Uczniowie,
w ten weekend wystartowały darmowe warsztaty “Koduj z Gigantami” w formie online, a już od 6 lutego zaczynamy zajęcia stacjonarne w wybranych miastach w całej Polsce.

To już ósmy raz zapraszamy dzieci i młodzież szkolną do wzięcia udziału w darmowych zajęciach z programowania, których celem jest zaprzyjaźnienie najmłodszych z nowymi technologiami i propagowanie nauki kodowania, jako umiejętności bardzo ważnej w ogólnym rozwoju dzieci oraz dającej świetne perspektywy na przyszłość.

Nasze warsztaty to połączenie dużej dawki wiedzy ze świetną zabawą. W ich trakcie dzieci już od 7 roku życia mogą spróbować własnych sił w programowaniu i zacząć tworzyć własne gry czy aplikacje.

Zajęcia stacjonarne będą odbywać się w grupach max. 12-osobowych z zachowaniem wszelkich zasad reżimu sanitarnego. Uczniowie mają możliwość zapisu na interaktywne zajęcia online, które będą prowadzone przez trenerów w zamkniętych, małych grupach.

Program zajęć dopasowany jest odpowiednio do grupy wiekowej. Tym razem, uczestnicy warsztatów będą programować świat swoich ulubionych bohaterów gier, ale nie tylko, w takich środowiskach, jak m.in:
– SCRATCH, MINECRAFT, MakeCode (uczestnicy 7 – 9 lat),
– SCRATCH, APP INVENTOR (uczestnicy 10 – 12 lat),
– C#, VISUAL STUDIO (uczestnicy powyżej 13. roku życia).

Zarejestruj się na warsztatu stacjonarne – tutaj.
Zarejestruj się na warsztaty online – tutaj.

Więcej informacji na stronie internetowej organizatora – tutaj.