„RAZEM RATUJEMY KONIE – X EDYCJA”

Drodzy Uczniowie,

serdecznie zapraszamy na ogólnopolski konkurs Razem ratujemy konie X edycja, którego organizatorami są Fundacja Honor Pomagania Dzieciom.

Cel konkursu: Celem konkursu jest zwrócenie uwagi dzieci i młodzieży na problem wywozu polskich koni do rzeźni u schyłku ich życia oraz możliwości wykorzystania tych koni w celach rehabilitacyjnych (hipoterapia) dla dzieci z autyzmem. Celem jest także pomoc wszystkich środowisk w całej Polsce w wybudowaniu azylu dla koni (stajnia) w ośrodku Ostoya Roztocze w Kawęczynku koło Szczebrzeszyna.

Czas trwania konkursu: Konkurs rozpoczyna się 26 stycznia 2021 r. – termin przysyłania prac konkursowych kończy się 26 lutego 2021 r. (Komisja będzie obradować nad pracami w dniach 27-28 lutego 2021 r. i tylko te prace będą oceniane, które fizycznie wpłyną do Fundacji przed tym terminem). Prace, które wpłyną do biura fundacji w dniu 27 lutego 2021r. nie będą oceniane.

Wyniki konkursu będą ogłoszone 1 marca 2021r. na stronie internetowej Fundacji oraz na stronie fundacji na FB.

Zadania konkursowe:
1. Zadaniem konkursowym jest stworzenie plakatu (dowolną techniką) informującego o zbiórce na azyl dla koni rehabilitujących dzieci z autyzmem. Plakat powinien zawierać: elementy graficzne (w tym logo fundacji do pobrania na stronie Fundacji) nr konta fundacji oraz hasło: Razem ratujemy konie.
2. Fotorelacja z przeprowadzonej zbiórki (zbiórek) na cel budowy azylu dla koni.
3. Protokół wpłaty na zrzutka.pl z przeprowadzonej zbiórki – link do zrzutki – tutaj.

Szczegółowe informacje – tutaj.

Uczniowie, którzy chcieliby pokazać projekt plakatu proszone są o kontakt z P. Agnieszką Dziedzic-Migdalską.