Międzynarodowy Konkurs Graficzny

Drodzy Uczniowie,
Zespół Szkół Poligraficzno-Medialnych im. Z. Klemensiewicza w Krakowie ma zaszczyt Was zaprosić do udziału w Międzynarodowym Konkursie Graficznym.

Tematem tegorocznej odsłony konkursu jest „Świat po…” postpademiczna rzeczywistość w oczach młodych ludzi. Na nagrodzonych czekają: pakiet Adobe, laptop, tablet graficzny, pakiet Serif. Wszystkie szczegóły w załącznikach na stronie szkoły w zakładce Uczniowie/ Konkursy.

Gdyby rok temu, ktoś przewidział przyszłość i chciał ostrzec przed tym, co nas globalnie czeka w 2020 roku, pewno zostałby wyśmiany. To rzeczywistość, jaką znamy z filmów, książek, postapokalipsa, którą w  pewnym wymiarze niektóre pokolenia trochę znają i pamiętają. Reszta otwiera oczy ze zdziwienia. Nowa normalność po…, czyli jak teraz będą wyglądały wg Ciebie pozornie normalne rzeczy, ….życie i człowiek???? Zdziwienie, zmiana, zatrzymanie się, skutki społeczno-ekonomiczne?, tzw. ,,dylemat wagonika”?, Czy zostaną z nami maseczki, żele, rękawiczki? Czy uda się odwrócić strukturę płac na świecie? Czy upadną niektóre zawody? Przyspieszy automatyzacja i robotyzacja, eliminując czynnik ludzki?

Koordynator konkursu,
Ewa Klobassa-Zrencka

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi załącznikami dotyczącymi konkursu: