Konkurs plastyczny „Żonkile pamięci”

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Żonkile pamięci” zorganizowanym przez Państwowe Ognisko Artystyczne „Nowolipki” i pod patronatem Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN z okazji 78. rocznicy wybuchu powstania w getcie warszawskim. Konkurs skierowany jest do uczniów warszawskich szkół w wieku od 6 do 19 lat. Na prace czekamy do 15 kwietnia 2021 r. Ogłoszenie wyników i otwarcie pokonkursowej wystawy ONLINE odbędzie się 30 kwietnia 2021 r. o godzinie 16:00 na stronie internetowej Nowolipki.

Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w Regulaminie (pdf).

Karta uczestnika konkursu (doc).

Karta zgłoszenia pracy (doc).

Klauzula informacyjna RODO (pdf).

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt ze szkolnym koordynatorem konkursu P. Beatą Abramczyk.