I Wojewódzki Konkurs Fotograficzno-Literacki „Łap Chwilę – Z perspektywy przechodnia”

Z przyjemnością informujemy, że uczniowie: Aleksandra Jankowska z klasy 3tr2 oraz Karol Gołaszewski z klasy 2tc1 zostali laureatami „I Wojewódzkiego Konkursu Fotograficzno-Literackiego Łap Chwilę – Z perspektywy przechodnia” w kategorii FOTOGRAFIA.

Konkurs ogłoszony przez: MŁODZIEŻOWY DOM KULTURY WCHODZĄCY W SKŁAD ZESPOŁU WOLSKICH PLACÓWEK EDUKACJI.
Informacja o zdobytych miejscach zostanie ogłoszona na Gali online 16 kwietnia 2021 o godzinie 14.00.

Oprócz prac nagrodzonych na Wystawie pokonkursowej prac fotograficznych zostaną zaprezentowane również te zdjęcia, które mimo, że nie dostały nagrody, są warte uwagi i niosą ze sobą wartość artystyczną.

Link do strony – tutaj.

Gratulujemy laureatom i życzymy dalszych fotograficznych sukcesów!