Galeria prac fotograficznych Jakuba Barcińskiego

Kuba o sobie:

Siemanko, Nazywam się Jakub Barciński, fotografią interesuje się od hmm….. Około 2 lat lecz historia z fotografowaniem zaczyna się dużo wcześniej (pierwsza klasa gimnazjum).

Zaczęło to się tak, że kiedyś przy grillu kolega wpadł na genialny pomysł. Mieliśmy zacząć bawić się w carspotting (robienie zdjęć egzotycznych samochodów napotkanych na ulicy).

Na początku była to jakaś tragedia, zdjęcia były robione starym telefonem, fociliśmy wszystko co popadnie. Założyliśmy stronę na której umieszczaliśmy zrobione przez nas zdjęcia lecz nie przyjęła się xD

Po jakimś czasie stwierdziliśmy, że to nie ma sensu i tak zakończyliśmy przygodę z fotografowaniem. Lecz pewnego dnia znalazłem starą lustrzankę mojego ojca, która leżała dosyć długo na strychu, stwierdziłem, że może warto powrócić do tego co się kiedyś robiło. Znowu zacząłem robić zdjęcia samochodów na ulicy, tym razem nie były to pierwsze napotkane auta tylko rzadko spotykane fury. To wszystko ewoluowało, zaczęło mi się podobać, wydałem wszystkie swoje pierwsze zarobione pieniądze na lepszy model lustrzanki i tak się właśnie zaczęła moja przygoda.