Oferta pracy

KB Folie Polska Sp. z o.o. to drukarnia fleksograficzna i rotograwiurowa. Zajmujemy się produkcją opakowań giętkich do pakowania żywności, kosmetyków, środków czystości. Oferujemy również szeroki zakres usług projektowych, doradczych pozwalających wypracować optymalne rozwiązania. Drukujemy i laminujemy materiały takie jak PET, OPA, OPP, PE. 

Kogo szukamy: studentów/absolwentów kierunków technicznych (poligrafia, technologia chemiczna, technologia żywności, biotechnologia). Poszukujemy osób zaangażowanych i pracowitych, lubiących wyzwania na stanowisko młodszego technologa lub stażysty w dziale technologii. 

Obowiązki: wsparcie w dziale technologii, wyliczanie materiałów, opracowanie technologii, dobór komponentów, praca w systemie ERP, opracowanie raportów, wyjaśnianie niezgodności. 

Oferujemy: staż lub umowę o pracę – w zależności od możliwości czasowych kandydata, pracę w młodym zespole, szansę rozwoju zawodowego. 

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres: rekrutacja@kbfolie.pl lub o kontakt telefoniczny 668-444-163. 

Wymiar pracy: Pół etatu / cały etat – do uzgodnienia.

Miejsce pracy: Warszawa / Targówek (metro Trocka)