Mazowiecki Salon Maturzystów 2021

Szanowni Państwo,

Już 17 września odbędzie się Mazowiecki Salon Maturzystów 2021, przygotowany we współpracy z Okręgową Komisją Egzaminacyjną w Warszawie. Wydarzenie, w formule online, jest przeznaczone dla uczniów ostatnich klas liceów i techników przygotowujących się do egzaminu maturalnego i rekrutacji na studia.

W programie Salonu są prezentacje ekspertów OKE w Warszawie na temat przedmiotów obowiązkowych i najczęściej wybieranych przedmiotów dodatkowych oraz prezentacja oferty studiów uczelni z całej Polski. W strefie EXPO uczniowie będą mogli odwiedzić wirtualne stoiska uczelni i porozmawiać na czacie z z ich przedstawicielami. Udział w Salonie z pewnością pomoże młodzieży w przygotowaniu do matury i wyborze najlepszej ścieżki dalszego kształcenia.

Rejestracja na Salon jest prosta: trzeba wypełnić krótki formularz na stronie: TUTAJ.
W dniu Salonu, rano, na skrzynkę mailową, otrzymają Państwo link do transmisji – wystarczy w niego kliknąć. Wirtualny spacer po stoiskach uczelni już od godziny 9.00, można także otrzymać Informator dla Maturzystów 2022 w formie e-booka.
Można także skorzystać z udziału w Salonach innych województw. Na każdy salon potrzebna jest oddzielna rejestracja. Proszę śledzić terminy na stronie: TUTAJ.

Zachęcam do udziału.
Tamara Lang