Prace Martyny Bartosiak

Cześć, mam na imię Martyna, jestem w klasie 3tc1. Od zawsze miałam rękę do rysowania, ale dopiero dwa lata temu zaczęłam wiązać z tym swoją przyszłość. Od tamtego czasu chodzę na zajęcia z rysunku, malarstwa tradycyjnego oraz cyfrowego, gdzie pod okiem nauczycieli nauczyłam się podstaw, a obecnie dalej rozwijam swoje umiejętności.

Moimi miłościami są książki oraz gry komputerowe, które stały się moimi głównymi inspiracjami. Chciałam przelać moje marzenia na papier. Oczywiście nie ma dobrej historii bez świetnego bohatera, dlatego moi przyjaciele często pojawiają się w moich pracach pod różnymi postaciami.

Swoje prace publikuje na instagramie (xcarolinex25), do tej pory malowałam głównie martwą naturę, ale teraz czuje się na tyle pewnie, że zaczynam projektować własne obrazy. W niedalekiej przyszłości zamierzam zacząć sprzedawać swoje prace.

Najbardziej lubię twórczość Jakuba Rozalskiego i to na nim najczęściej się wzoruje. Podziwiam jego talent do budowania nowych, fantastycznych światów i umiejętności przekazania w jednym obrazie intrygujących historii.

W przyszłości chciałabym projektować okładki książek, a może uda mi się pracować nad grafikami do gier? Na razie mam jeszcze mnóstwo do nauczenia, ale wiem ze czeka mnie również mnóstwo dobrej zabawy!

Zapraszamy do obejrzenia prac Martyny [tutaj]