„W trosce o czyste powietrze” – konkurs na plakat

W ramach projektu Wojewody Mazowieckiego Czyste Mazowieckie 2021 finansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie został ogłoszony konkurs W trosce o czyste powietrze.

Celem konkursu jest przygotowanie plakatu związanego z ochroną środowiska i tematem czystego powietrza. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z województwa mazowieckiego.

Prace konkursowe można przesyłać do 20 listopada 2021 r.

Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa wybierze 9 plakatów, które zostaną opublikowane na stronie Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego oraz zaprezentowane w formie wystawy w arkadach budynku Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie.

Nagrodą główną w konkursie jest tablet graficzny.

Więcej informacji o konkursie (w tym regulamin) – TUTAJ.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z P. Jakubem Diakowiczem.